Itálie zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Itálie - zájezdy pro seniory V rámci programu Senior travel + 55 můžete navštívit i Itálii. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Evropě. Mezi lokality, které můžete v Itálii v rámci programu Senior travel navštívit patří Ischie, Benátky, Sicílie, Toskánsko a Ligurie. Ischie je termálním ostrovem nalézajícím se v Neapolském zálivu. Jedná se o ostrov plný zeleně, okouzlující přírody a především termálních pramenů. Ostrov nabízí velmi příjemné klima, čisté moře a písčité pláže. Benátky jsou jednou z nejznámějších lokalit v Itálii. Během poznávacího autokarového zájezdu navštívíte Vicenzu, Veronu, Marosticu, Bessano del Grappa, Padova a samozřejmě Benátky. Další destinací, kterou je v rámci programu + 55 v Itálii možno navštívit je Sicílie. V rámci pobytu na tomto největším ostrově ve Středozemním moři můžete navštívit Catanii, nacházející se na východním pobřeží jen kousek od slavné Etny. Za návštěvu stojí samozřejmě i Palermo – hlavní město Sicílie či letovisko Taormina. Poslední lokalitou v Itálii, je Toskánsko a Ligurie. Během autokarového zájezdu navštíví hosté největší italský přístav Janov, oblast mramorových lomů v Apuánských Alpách, Florencii či Pisu.

REZERVACE | Itálie - rezervace zájezdu pro seniory


Itálie zájezdy pro seniory

Itálie

Levný zájezd do Itálie - Informace o zájezdech

Zájezdy do Itálie jsou buď letecké (Sicílie a Ischie) nebo autokarové 4 denní ( Benátky) nebo 7 denní ( Toskánsko a Ligurie). Mimosezónní zájezdy na Ischii jsou 7 denní, letecké. Ubytování je zajištěno v 3* nebo 4* hotelech. Cena obsahuje 7x ubytování s polopenzí, vstup do termálních bazénů, výlet tzn. okruh ostrovem autobusem, pojištění CK proti úpadku, služby CK a průvodce CK a informační materiály. Cena neobsahuje dopravu, ta může být autobusem včetně trajektu a transferu na hotel nebo letecká .

Itálie - Informace o ubytování

Všechny hotely z nabídky mají vlastní WC+ koupelnu, telefon, televizi, většina hotelů nabízí klimatizované pokoje. Ubytování na Sicílii je zajištěno v jednom z 4* hotelů řetezce Parc Hotels Italia. Klient je cca týden před odletem informován o tom, ve kterém hotelu bude ubytován. Všechny hotely se nachází v blízkosti Taorminy, jedná se o 4* hotely s recepcí, restaurací a barem. Pokoje jsou klimatizované, mají vlastní WC a koupelnu, satelitní televizi, minibar a trezor ( za poplatek).

 


Ubytování v Itálii - vybrané hotely

Ubytování 3* - 4* kategorie - vybrané hotely

Hotel Villa Al Parco Itálie Hotel Villa Al Parco Itálie hotel se nalézá v nádherné zahradě, v krásné části městečka Forio. Do středu města dojdete za 15-20 minut ( po hlavní silnici) nebo dojedete za 5 minut autobusem. Přímo u hotelu se nachází botanická zahrada La Mortella a pláž se zálivem Dan Francesco.

Hotel Villa Al Parco Itálie - Zájezdy pro seniory

Hotel San Marco Itálie Hotel San Marco Itálie jedná se o oblíbený hotelový komplex nalézající se nedaleko známého parku Poseidonovy zahrady a překrásné pléže Citara. Hotelový komplex nabízí služby na nejvyšší úrovni, hosté mají k dispozici 4 termální bazény.

Hotel San Marco Itálie - Zájezdy pro seniory

Hotel St.Leonard Itálie Hotel St.Leonard Itálie hotel je vhodný především pro ty, kteří na dovolené touží po klidu a relaxaci. Nalézá se na klidném místě nad překrásným zálivem La Scanella., nedaleko kamenitého zálivu Sorgeto s termálními prameny, které vyvěrají do moře.

Hotel St.Leonard Itálie - Zájezdy pro seniory