Kypr zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Kypr - zájezdy pro seniory Kypr se nalézá ve východní části Středozemního moře, je to třetí největší ostrov v této oblasti. Svým návštěvníkům může nabídnout jedno z nejzdravějších podnebí v Evropě. Ostrov je pro turisty zajímavý především svoji rozmanitostí. Na ostrově najdou krásnou horskou přírodu, rozsáhlé písčité pláže a čisté tyrkysově modré moře. V neposlední řadě stojí za zmínku bohaté kulturní dědictví ostrova. Díky jeho jedinečné poloze prošli územím během několika staletí Řekové, Římani i Egypťané. Všechny tyto národy zanechaly na ostrově něco ze své bohaté kultury. Tato destinace má ideálním podnebí pro turistiku, obzvláště pro seniory. V jarních a podzimních měsících se pohybuje teplota kolem 23°C, moře zůstává příjemně teplé. Cestování v mimosezónním období je podporováno Kyperskou organizaci pro turistiku. Ostrov náleží geograficky k Asii, kulturně ale k Evropě. Dle bájí se zde z mořské pěny zrodila Afrodita, bohyně krásy a lásky. To vše z něj činí vynikající destinaci pro zájezdy pro seniory.

REZERVACE | Kypr - rezervace zájezdu pro seniory


Kypr zájezdy pro seniory

Kypr

Levný zájezd na Kypr - Informace o zájezdu

Ubytování Zájezdy na Kypr jsou 7 denní, letecké, většinou s polopenzí. V nabídce jsou i zájezdy bez stravy a se snídaní. Cena za jednu osobu zahrnuje: letenka Praha-Larnaka-Praha (včetně všech tax a poplatků), transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10 nebo 11 nocí s polopenzí ( dle konkrétního zájezdu/hotelu), jeden celodenní výlet autobusem (termín konání výletu upřesní po příjezdu delegát CK), služby česky nebo slovensky mluvícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku. Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna. Hotely se nacházejí v nejznámějších turistických destinacích na Kypru, Protaras, Larnaka či největší přístav na ostrově Limassol.

Kypr - Informace o ubytování

Všechny hotely se nachází v bezprostřední blízkosti moře, mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizi a naprostá většina z nich nabízí klimatizované pokoje.

 


Ubytování na Kypr - vybrané hotely

Ubytování 3* - 5* kategorie - vybrané hotely

Hotel Roman Boutique Kypr Roman Boutique Hotel Kypr *** Nezvykle architektonicky navržený hotel ve stylu paláce ze starověkého Řecka. Budova se nachází ca. 400 metrů od pláže a asi 1 km od centra městečka Paphos.

Roman Boutique Hotel Kypr - Zájezdy pro seniory

Hotel Aloe Kypr Hotel Aloe Kypr **** Velmi elegantní hotel se nachází v centru Paphosu, jen 150 m od nejkrásnější pláže této oblasti. Pokoje mají balkon s výhledem na moře nebo na hory, vlastní koupelnu a WC, satelitní televizi, vysoušeč vlasů, minibar, tresor a jsou klimatizovány.

Hotel Aloe Kypr - Zájezdy pro seniory

Hotel Golden Arches Kypr Hotel Golden Arches Kypr *** Hotel se nalézá v krásné starobylé oblasti Amathus, jen 8 km od centra Limassolu. Budova se nachází jen 300 m od pláže. V hotelu funguje nonstop recepce, lobby bar s internetovým připojením, bazén, restaurant a konferenční místnost.

Hotel Golden Arches Kypr - Zájezdy pro seniory

Hotel Arsinoe Beach Kypr Arsinoe Beach Hotel Kypr *** Hotel se nalézá nedaleko Limassolu, jen pár kroků od centra plného restaurací, obchodů a barů. U hotelu je bazén, vířivka, fitness, sauna, restaurant a bar.

Arsinoe Beach Hotel Kypr - Zájezdy pro seniory