Madeira zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Madeira - zájezdy pro seniory Madeira je další destinací, kterou je možno v rámci programu Senior 55+ navštívit. Rozhodnete-li se pro Madeiru, strávíte dovolenou v Atlantiku, budete obdivovat jedinečné květinové scenérie, proslavené levády a krásné přístavní město Funchal, se svou krásnou promenádou a malebnými uličkami. Funchal je hlavním městem Madeiry, územně náležící Portugalsku. Světově proslavená je především svojí květenou. Vyskytuje se zde téměř 700 druhů rostlin. Jedná se o stále zelený ostrov, kde kvetou orchideje, azalky, magnolie nebo lilie. Přívětivé klimatické podmínky jsou celoročně ideální nejen pro floru, ale i pro turistiku. Teplota vzduchu se pohybuje v zimě kolem 20°C a v létě kolem 24°C. Teplota vody dosahuje v létě ca. 23°C. Madeiru ocení i milovníci hor a sportu a to především golfu.

REZERVACE | Madeira - rezervace zájezdu pro seniory


Madeira zájezdy pro seniory

Madeira

Levný zájezd na Madeiru - Informace o zájezdech

Ubytování Cena 8-denní ho pobytově-poznávací ho zájezdu na Madeiru zahrnuje letenku, všechny taxy a letištní poplatky, transfer z letiště a na letiště, 7x noc ve vybraném hotelu, stravu dle nabídky hotelu, služby česky mluvícího delegáta na místě, pojištění CK pro případ úpadku. Cena zájezdu neobsahuje fakultativní výlety do okolí, cestovní pojištění. Pozor, na palubě letadla není nabízen žádný catering.

Madeira - Informace o ubytování

Ubytování na Madeiře je v rámci programu Senior travel 55+ zajišťováno převážně ve 4* hotelech. Většina hotelů se nachází v blízkosti města Funchal. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, telefon, satelitní televizi a trezor ( za poplatek). Hotely mají většinou vnější i vnitřní bazén, bar, restaurace a terasu. Některé hotely nabízejí i sportovní vyžití.

 


Ubytování na Madeiře - vybrané hotely

Ubytování 2* - 5* kategorie - vybrané hotely

Hotel Four Views Oasis Madeira Hotel Four Views Oasis Madeira hotel se nachází nedaleko hlavního města Funchal, u oblázkové pláže Reis Magos. Leží přímo mezi 2 golfovými hřišti, které na Madeiře najdete. Všechny pokoje mají topení a klimatizaci, WC a koupelnu, telefonní linku, video, rádio, vysoušeč vlasů, sejf a minibar.

Hotel Four Views Oasis Madeira - Zájezdy pro seniory

Hotel Roca Mar Madeira Hotel Roca Mar Madeira hotel Roca Mar najdete na jižním pobřeží ostrova přímo nad oceánem na krásném útesu. Jen 2,5 km od hotelu se nachází krásná a okouzlující vesnička Caniço de Baixo. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s fénem, telefon a televizi, rádio a balkon.

Hotel Roca Mar Madeira - Zájezdy pro seniory

Hotel D. Pedro Baía  Madeira Hotel D. Pedro Baía Madeira hotel se nachází nad zálivem Machico Bay, nedaleko krásného rybářského městečka Machico. Veškeré pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny, mají vlastní koupelnu a WC, telefonní linku a satelitní TV.