Malta zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Malta - zájezdy pro seniory Malta je oblíbenou turistickou destinací, zejména kvůli vysoké úrovni služeb poskytovaných v cestovním ruchu. V nabídce zájezdů + 55 je však novinkou. Jedná se o středomořský stát s oficiálním názvem Maltská republika, která je členem Evropské unie, jejíž hlavním městem je Valleta. Jde se o lokalitu obdivovanou především díky historickým památkám. Všichni milovníci historie se mohou vydat po stopách Féničanů, prohlédnout si megalitické stavby a setkat se se stopami arabských nájezdníků. Na ostrově se nalézají pozůstatky majestátných pevností, bran i věží. Za návštěvu stojí město Sliema, rybářské městečko Marsacklokk či Mdina, tzv. „ tiché město“, které je dosažitelné pouze pěšky. Malta je proslulá velkým množstvím kostelů, naprostá většina obyvatel se hlásí k římsko-katolické víře. Vzhledem k tomu, že Malta patřila k britským koloniím, zachovala se zde jízda autem vlevo

REZERVACE | Malta - rezervace zájezdu pro seniory


Malta zájezdy pro seniory

Malta

Levný zájezd na Maltu - Informace o zájezdech

Ubytování Cena zájezdu obsahuje zpáteční letenku Praha-Malta-Praha včetně veškerých poplatků, 7 nocí v 4* hotelu s polopenzí, 1x welcome drink, transfer autobusem letiště-hotel-letiště, 1x polodenní výlet Mdina, služby česky hovořícího delegáta po celou dobuzájezdu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku. Cena neobsahuje doobjednané fakultativní výlety, cestovní pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna.

Madeira - Informace o ubytování

Ubytování je v rámci programu Senior travel zajišťováno v hotelu Sunflower ***. Jedná se o nově otevřený hotel nacházející se v letovisku Qawra, nacházejícím se na severním pobřeží ostrova. V hotelu se nachází recepce, poskytující směnárenské služby, restaurace, bar, bazén nacházející se na střeše budovy, vnitřní bazén i herna.

 


Ubytování na Maltě - vybrané hotely

Ubytování 4* kategorie - vybrané hotely

Hotel Sunflower Malta Hotel Sunflower Malta hotel byl otevřen roku 2003, nalézá se v letovisku Qawra situovaném na severním pobřeží Malty. Do centra střediska dorazíte po ca. 10 minutách chůze po promenádě , která spojuje Qawra, Bugibba a St.Paul´s Bay. V hotelu je k dispozici recepce zajišťující směnárenské služby, restaurace, bar a venkovní bazén.

Hotel Sunflower Malta - Zájezdy pro seniory

Hotel Santana Malta Hotel Santana Malta hotel se také nalézá v severní části ostrova, v městečku Qawra, jen pár minut od promenády a obchodů, restaurací, barů a městské dopravy. V hotelovém komplexu najdete restauraci, pizzerii, bar, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, vnitřní bazén a wellness centrum.

Hotel Santana Malta - Zájezdy pro seniory

Hotel Qawra Palace  Malta Hotel Qawra Palace Malta rodinný hotel naleznete v letovisku Qawra. 8 podlažní budova nabízí ubytování v 392 pokojích, které jsou klimatizovány, mají vlastní sociální zařízení, telefon, minibar, satelitní televizi, fén a sejf ( proti poplatku).

Hotel Qawra Palace Malta - Zájezdy pro seniory