Španělsko zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Španělsko - zájezdy pro seniory Španělsko patří ke klasickým turisty oblíbeným destinacím. V rámci programu Senior travel můžete navštívit hned několik lokalit v této krásné zemi. Vybírat si můžete mezi Andalusií, Mallorcou, Katalánskem, Valencií a Menorcou. Španělsko již po řadu let okouzluje turisty z České republiky svou pohostinností, kulturními a historickými památkami, krásným mořem, dlouhými plážemi i vynikající kuchyní. Všechny zájezdy jsou dotovány španělskou vládou a autonomními oblastmi země v rámci programu Europe Senior Tourism. Mezi nejoblíbenější lokality patří ve Španělsku Andalusie, ležící na jihu Pyrenejského poloostrova. Je největší ze španělských autonomních oblastí, hlavním městem je Sevilla, patrně nejnavštěvovanější oblastí je Costa del Sol- sluneční pobřeží. Další hojně navštěvovanou lokalitou je Mallorca, největší z Baleárských ostrovů, kde najdete řadu historických a kulturních památek, nádhernou přírodu a čisté moře.

REZERVACE | Španělsko - rezervace zájezdu pro seniory


Španělsko zájezdy pro seniory

Španělsko

Levný zájezd do Španělska - Informace o zájezdech

Ubytování Letecké zájezdy do Španělska jsou 8-denní, v ceně zájezdu je zahrnuta letenka Praha Malaga a zpět, včetně všech tax a letištních poplatků, dále transfer autobusem z letiště/na letiště, 7x noc ve 4* hotelu s polopenzí vč. sklenky vody nebo vína k večeři, polodenní autobusový výlet, služby česky nebo slovensky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku. V ceně nejsou obsaženy fakultativní výlety a cestovní pojištění.

Španělsko - Informace o ubytování

Ubytování pro klienty je nabízeno ve 4* hotelech poskytujících pohodlné ubytování v bezprostřední blízkosti moře. Hotelové komplexy mají recepci, bazén, bar, často je jejich součástí obchod, herna či fittness. Pláže jsou prostorné s pozvolným vstupe do moře vhodným pro děti nebo osoby se sníženou pohyblivostí.

 


Ubytování ve Španělsku - vybrané hotely

Ubytování 4* kategorie - vybrané hotely

Hotel Pez Espada Španělsko Hotel Pez Espada Španělsko nachází se bezprostředně u moře, nedaleko hotelu se nachází řada obchodů, restaurací a barů.

Hotel Pez Espada Španělsko - Zájezdy pro seniory

Hotel Fuengirola Park Španělsko Hotel Fuengirola Park Španělsko budova hotelu se nalézá v pěkně udržované zahradě, 600 metrů od centra města. V budově se nachází hotelová recepce, restaurant, bary, kavárna, herna pro děti, půjčovna jízdních kol a kadeřnictví.

Hotel Fuengirola Park Španělsko - Zájezdy pro seniory

Hotel Benalmadena Španělsko Hotel Benalmadena Španělsko hotel se nachází na okraji letoviska, jen pár metrů od písečné pláže, po promenádě dorazíte do centra do 15 minut. V hotelu naleznete směnárnu, restaurant, kavárnu, bar, obchod se suvenýry a doplňkovým prodejem, konferenční sál a společenskou místnost se satelitní televizí.

Hotel Benalmadena Španělsko - Zájezdy pro seniory