Turecko zájezdy pro seniory

Levné zájezdy pro turisty

Turecko - zájezdy pro seniory Turecko je sice turisticky oblíbenou destinací, ale v nabídce zájezdů pro seniory je novinkou. Turecká riviéra se nalézá v jižní části země, sahá od střediska Kemer až po známou Alanyi. Sezóna v této oblasti začíná v květnu a trvá až do října. Oblast nabízí celou řadu kvalitních hotelů, neuvěřitelně dlouhé písečné pláže, nádherné azurově modré moře a neopakovatelnou atmosféru orientu. Dovolená v Turecku nabízí kromě odpočinku a řadu možností k poznání této jedinečné země. Země, kde žijí velmi přátelští lidé, kříží se kultura a náboženství Evropy a Asie, země, kde můžete navštívit jedinečná skalní města, antické památky či proslulé lázně.

REZERVACE | Turecko - rezervace zájezdu pro seniory


Turecko zájezdy pro seniory

Turecko

Levný zájezd do Turecka - Informace o zájezdech

Ubytování Zájezdy do Turecka jsou buď 7- denní nebo 14 denní. Cena leteckých zájezdů obsahuje: 7x nebo 14x ubytování ve 4* nebo 5* hotelu, 7x nebo 14x ultra all inclusive, zpáteční letenku vč. letištních tax a základního palivového příplatku, transfer z letiště a zpět, pojištění CK pro případ úpadku. Cena neobsahuje pojištění léčebných výloh včetně pojištění storna zájezdu a fakultativní výlety a služby. V rámci fakultativních zájezdů můžete např. navštívit Perge-zachovalé antické město, Side-proslavené turistické centrum, zatopené město Kekova či Pamukkale, jeden z vyhlášených přírodních divů Turecka, kde můžete na vlastní kůži vyzkoušet léčivé účinky minerální vody, která je za vznikem tohoto přírodnímu úkazu.

Turecko - Informace o ubytování

Ubytování je nabízeno v 4* hotelu nalézajícím se nedaleko střediska Kemer. Oblázková pláž se nachází přímo o budovy hotelu. Lehátka i slunečníky jsou zdarma. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, několik obchodů, restaurace, bary, bazén s částí určenou dětem, turecké lázně a výtah.

 


Ubytování v Turecku - vybrané hotely

Ubytování 4* kategorie - vybraný hotel

Hotel L´Ancora Beach Turecko Hotel L´Ancora Beach Turecko Menší rodinný hotel najdete v zahradě v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže se nachází poblíž centra městečka Kemer a jeho pěkného přístavu. Veškeré pokoje jsou klimatizovány, mají satelitní televizi, telefonní linku, sejf, minibar a balkon nebo terasu.

Hotel L´Ancora Beach Turecko - Zájezdy pro seniory